Přes noc třicítkou

Ne, dnes to nebude o tom filmu.
Titulek dnešního článku jsem měla v hlavě už delší dobu. Říkala jsem si, že je to dobrý. Ale jakmile jsem ho napsala, tak se mi tak nějak přitížilo. Bleh.

 

(Celý příspěvek…)

Reklamy

S kým cvičím teď

Hlásím se vám opět v nepravidelném sportovním okénku. Posledně jsem brblala na cvičení s Jillian. Jenom jí to prosím neříkejte jí to nebo si mě najde a zacvičí se mnou!
A protože tenhle víkend má být mrazivý a většině z nás se beztak nebude chtít ven. Je to ideální čas si dát do těla pěkně v teple domova.

Dnes vám chci ukázat, s kým si krátím dlouhé chvíle, kdo mi dává zabrat, komu spílám, na koho dělám ksichty. A mít sílu v rukou, tak i nevhodná gesta.  Zdrojem mých bolavých svalů a propocených triček jsou holky z XHIT.

Tuhle partu tvoří Rebeca-Louise (blondýnka), Kelsey Lee (brunetka) a Cynthia Dallas (ta hodně svalnatá). A nenechte se zmást jejich sympatickým tvářemi, zničí vás. Všechny tři se od dětství věnovaly různým sportům. Náhoda tomu chtěla a svedla je dohromady do XHIT, kde točí jednotlivá videa. Troufám si tvrdit, že každý si najde to, které ho bude bavit, respektive cvičení na danou partii, kterou chce posílit. Pevnější ruce? Ploché bříško? Pevný zadeček? Věřím tomu, že kdybyste chtěli mít namakaný malíčky u nohou, to video u nich najdete. Navíc jestli máte doma činky, gymnastický míč na který se vám práší, tak ho můžete směle zapojit. A jestli nemáte, nevadí. Cvičit se dá i bez nich.

(Celý příspěvek…)

Jak jsem cvičila s Jillian

Ne, nechystám se vám představit revoluční cvičení a objevit tak už dávno objevenou Ameriku, jak by se mohlo z nadpisu zdát. Vůbec ne.

A vzhledem k tomu, že v těchto dnech praskají posilovny ve švech a spousta z nás chce začít cvičit, znova cvičit, přidat ve cvičení, protože během svátků jsme snědli o trochu víc cukroví, než by se nám líbilo, dali jsme si to do svých předsevzetí, s nastávající plesovou sezónou chceme fakt oslnit v těch nádherných šatech. Nehodící se škrtněte. Tak jsem si řekla, že je ideální čas pro to, říct vám jak se cvičilo mě, jak jsem se zničila (doslova) a něco o cvičení obecně.

Věřím, že Jillian Michaels snad ani nemusím představovat. Pokud přeci jen tápete, kdo to je, doporučuji zadat do vyhledávače její jméno a pustit si pár videí, které na vás vyskočí. Je to trenérka, která si nebere servítky. (Celý příspěvek…)

Jedna povedená, vánoční

Ještě desetkrát se vyspíme a je tu Štědrý den. Co to pro mě znamená? Směle propadám paniice. Nejen že němám ještě nakoupené dárky, já je nemám ani vymyšlené! Ty co vymyšlené mám, nemůžu sehnat, protože buď nejsou na skladech, v obchodě nebo se přestaly vyrábět. Co to!!?

A v televizi, tak jako každý rok probíhá masáž v podobě reklam. Mám to štěstí, že televizi vídám opravdu jen zřídka, ale i ta chvíle kdy jsem ji viděla, mě posunula ze stupně paniky 8 na devět a půl.

(Celý příspěvek…)