Jak trávím podzimní dny

Když je venku sychravo a zima.

Přináším vám pár fotek, jak trávím právě takové dny, když je veku tak, že je lepší raději zůstat doma. Anebo je jen lenošný den.

 

Tyhle dny mejraději trávím doma u hrnku čaje. Rozhodně se nebráním, když čaji dělá společnost hora koláčků nebo něco jiného k zakousnutí. A abych přišla na veselejší myšlenky, ideálním partnerem jsou časopisy o dobrém jídle, pro případ že bych ho měla málo, a krásném bydlení.

DSC_0046

DSC_0048

 

Po setmění přijdou na řadu svčky, kterých teď vypaluji horentní množství. Mám ráda jejich světlo. Místnost dostane úplně jiný nádech, takový útulnější. V kombinaci, kdy jste zachumlaní v dece s hrnkem čaje a teď už podstatně menší horou koláčků je to fantazie.

DSC_0039

A takhle to vypadalo venku.

DSC_0035

DSC_0034

DSC_0033

 

U svíček bych ještě zůstala. Dnes je to rok, co jsem začla psát blog. Děkuju vám, že jste si sem našli cestu a čtete články. Moc si toho vážím. Těším se, že se tu budeme potkávat i dál. Jdu sfouknout první svíčku na dortu pro Coffee with milk, please. Taky si dejte něco dobrého na malou oslavu. 🙂 Budu se těšit zase v dalším článku.

 

 

Mějte se krásně a napište jak trávíte podzim vy. Určitě dejte vědět jaké články vás bavily njevíc, které byste tu chtěli vídat častěji.

Reklamy
Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: